روش تولید پوشاک

پوشاک محصولات نهایی پردازش نساجی, که با استفاده از الیاف به عنوان مواد خام. پس از ریسندگی, بافندگی, پردازش مرطوب, مواد آماده برای تولید پوشاک هستند. به طور کلی, لباس از پارچه های رنگ شده و یا چاپ شده. بر اساس الگوی, طراحی و سبک مورد نظر, روش به عنوان تولید پوشاک به نام.

موارد زیر روش از پوشاک تولید هستند:
1.طراحی / نقاشی
2.طراحی الگوی
3.ساخت نمونه
4.الگوی تولید
5.طبقه بندی
6.نشانگر ساخت
7.پارچه پخش
8.پارچه و برش
9.مرتب سازی / بسته بندی
10.دوخت / نصب و راه اندازی
11.پرس / اختتامیه
12.بازرسی نهایی
13.بسته بندی
14.اعزام به خریدار یا فروشنده

امروزه, روش از پوشاک تولید شده توسط فن آوری مدرن کنترل. انواع مختلف نرم افزار به طور گسترده ای استفاده می شود و یک تحقیق بزرگ نیز مورد نیاز است.

روش از ژاکت ساخت کاملا مرتبط

در صنعت پوشاک, انواع مختلفی از پوشاک تولید وجود دارد. پوشاک اندازه و یا سبک های مختلف. برای اندازه یا سبک, لباس به روش های مختلف به نام. ژاکت یکی از پوشاک که محبوب هستند برای نسل جوان است. ژاکت نیز به عنوان یک پارچه مد روز استفاده می شود.

در صنعت پوشاک, CAD و دیگر سیستم های دیجیتالی برای برش الگوی استفاده. پس از برش بخش, بخش های مختلف برای مونتاژ ژاکت به بخش دوخت فرستاده. پس از دوخت و بازرسی نهایی توسط کنترل کیفیت آماده برای فروش در بازار است.

موارد زیر روش ساخت ژاکت به طور کامل در ارتباط هستند:
1.کنتراست مشترک با جیب با فشار دادن.
2.نورد پاکت پی سی
3.شماره تطبیق با بدن & پاکت پی سی
4.مشترک پاکت پی سی
5.زیگ زاگ گناه بالای پاکت پی سی
6.شماره & جمع آوری به عقب & شلوار جلو
7.مشترک لحیم کاری
8.بالا گناه در خط لحیم کاری مشترک
9.یقه را
10.دوخت زنجیره ای در خط یقه مارک
11.مشترک یقه
12.یقه بیش از قفل در پیوستن به خط
13.شماره های کیسه و بخشی از بدن
14.آستین با بدن می پیوندد
15.گناه بالای زیگزاگ در سوراخ بازو
16.لوله کشی این ارسال در پاسخ
17.جانبی دوخت دوخت / بدن بیش از قفل
18.topsin زیگ زاگ (سمت خط دوخت)
19.پایین سجاف دوخت پهلو
20.پهلو لبه دار کردن پایین با قطعات بدن
21.سوراخ بازو ↓ پهلو لبه دار کردن دکمه گناه بالای زیگ زاگ
22.ساخت دکمه سر دست
23.مشترک دکمه سر دست
24.گناه بالای دکمه سر دست زیگ زاگ
25.مشترک زیپ با بخشی از بدن
26.نوار یقه مشترک بخش با سمت زیپ
27.یقه مداخله بخشی پیوستن به بخشی از بدن
28.گناه بالای این ارسال در پاسخ
29.یقه گناه بالا
30.مشترک برچسب شده با بخشی از بدن
31.جدول کیفیت (نقطه سوراخ بازو, لبه دار کردن آستین, پایین سجاف, بالا گناه, سمت درز, برش موضوع. نقطه و غیره بازرسی)

بافندگی سبز نیاز درجه بازار صحیح

در روزهای اخیر, یک نوع جدید از روسری به بازار قرار داده است. آنها به عنوان در نظر گرفته فرآورده های بافندگی سبز برای اینکه با آب سبزیجات رنگ, آب میوه یا چای.

برای شرکت بافندگی, رقابت در میان آنها در حال حرکت در اطراف از انواع جدید و محصولات. برای هر قسمت از صنعت بافندگی است که از نزدیک با یکدیگر متصل. از این رو, یک ایده خلاق همیشه تمام زمینه را تحت تاثیر قرار خواهد. اما, مهمترین گام بعد از از بین بردن موانع این است که محصولات جدید ادغام در بازار. رنگرزی طبیعی است نقطه فروش عالی برای این روسری بوده است. با این وجود, درک و درک از بازار باید بیمار و مراقب باشید. برای محصولات جدید, این مهم ترین بخش از بازاریابی است.

محصولات جدید معمولا با برخی از نظریه های تحویل داده, از جمله مفاهیم از طراحان و تولید کنندگان. از این رو, قوام از محصولات جدید در سراسر فرآیند برداشت در بازار و فروشندگان را ترک خواهد کرد.

این بار, از ویژگی های متمایز ترین روسری های جدید است که با میوه های طبیعی و آب میوه و سبزیجات رنگ. آنها 100% محیط زیست دوستانه.

در مقایسه با تکنولوژی رنگرزی سنتی, فن آوری رنگرزی طبیعی نیاز برای هزینه های نیروی کار گران تر در حالی که هزینه های مواد خام مشابه هستند. اما, هزینه خواهد شد پس از اعدام تولید صنعتی کنترل. محصولات خواهد شد در قیمت مناسب به فروش می رسد.

هر دو مفاهیم و محصولات می تواند از مزایای استفاده از محیط زیست بافندگی تجسم. اما, تنها بسته های بازاریابی در مورد خوب, نظریه ها, هزینه و بازار می توانید محصولات سودآور را. پیدا کردن موقعیت صحیح را برای محصولات جدید بافندگی, پس از آن که تولید کننده تا حد زیادی از آنها را به نفع.

خطاهای رایج در گسترش پارچه

پخش پارچه روند که میسازد پارچه یکی بیش از یک در گسترش جدول است. گسل های مختلف را می توان در پارچه در گسترش باعث, که باید شناسایی شود.

خطاهای رایج در گسترش پارچه: موارد زیر از خطاهای رایج در پارچه گسترش.
1. ازدواج: کثیف کردن یک نوع از گسل ناشی از فرآیند ریسندگی اشتباه است. اما, برخی بار, نخ نیم تاب به عنوان مد استفاده می شود. برای که, کثیف کردن پس از یک بازه زمانی تعریف شده در بر داشت.
2. پرواز نخ: پرواز نخ است که با نخ های اصلی یافت, بافندگی و یا بافته شده گسل است. برای که, تولید پارچه باید تمیز نگه داشته.
3. پایان دادن به از: گسل بافی در نخ پود یافت.
4. نخ دو یا مخلوط نخ: گسل بافی در جهت نخ پیچ و تاب یافت.
5. خانم خراش: گسل بافی است از دست رفته از نخ پود در پارچه ایجاد می شود.
6. سایه: گسل رنگرزی
7. لکه: گسل رنگرزی موجود در پارچه رنگ شده.
8. لکه ها: لکه های ناشی از علامت خاک.
9. علامت کریز: گسل اتمام.
10. چاله ها: گسل بافندگی.

کامپیوتری چاقو برش مقدمه

برش چاقو کامپیوتری یک نوع برش ابزار که برای برش پارچه در صنعت پوشاک استفاده می شود

اصول برش چاقو کامپیوتری: موارد زیر اصول برش چاقو کامپیوتری.
در مرحله اول, CAD می سازد نشانگر.
در مرحله دوم, پخش خودکار گسترش پارچه.
سپس, جدول برش خاص برای برش چاقو استفاده می شود.
در نهایت, CAD CAM با به اجرا چاقو دستگاه برش کامپیوتری همکاری.

روش برش چاقو کامپیوتری:
1. برش چاقو از یک جدول سوراخ.
2. یک واحد مکش هوا در زیر میز سوراخ موجود است.
3. پرتو widthwise روی میز به طول اجرا می شود قرار می گیرد.
4. مطالب پرتو چاقو به حرکت در جدول widthwise.
5. هنگامی که سوئیچ است در برش, سپس برش شروع در نقطه شروع و پایان برش نشانگر در CAD تا زمانی ادامه

مزایای استفاده: برش چاقو کامپیوتری کاملا مناسب برای برش با کیفیت بالا.

معایب:
1. برش چاقو کامپیوتری نیاز هزینه های سرمایه گذاری بالا.
2. این سیستم برش باید ماهر.

سه روش مورد استفاده برای برش پارچه

در صنعت پوشاک, مونتاژ قطعات مختلف پارچه از طریق دوخت باعث می شود لباس. دوختن لوازم جانبی پوشاک مختلف. برش پارچه است پس از پارچه با گسترش شده است انجام. برش نادرست می تواند گسل های مختلف لباس را.

مواد و روش ها از برش پارچه: سه روش برای برش پارچه استفاده می شود.

1. روش کتابچه راهنمای کاربر به طور کامل: کاملا به روش دستی در صنعت پوشاک در دسترس نیست. این روش برای دوخت هدف برای کاهش پارچه استفاده می شود. این یک روش کاملا دستی برش پارچه, که بیشتر برای برش نیاز.
2. دستی عمل روش چاقو شده: استفاده از یک چاقو برای برش پارچه. چاقو است که در سر دستگاه برش قرار می گیرد, است که روش های مورد استفاده در صنعت پوشاک برای برش پارچه.
3. روش کامپیوتری: روش کامپیوتری محبوب برای برش پارچه می شود. تمام برنامه ها را به کامپیوتر بارگذاری می شود. سپس, کامپیوتر فعالیت های که لود می انجام.

موارد زیر می روند برش پارچه:
1.پارچه پخش
2.قرار دادن نشانگر در بالای
3.برش پارچه
4.مرتب سازی
5.شماره و چک کردن
6.قطعات جایگزین
7.بسته بندی
8.ورودی به بخش دوخت

برش پارچه دارای نفوذ زیادی در بخش خیاطی. پارچه برش می توان طبقه بندی بر اساس اندازه از پارچه. پس از مرتب سازی, شماره و بررسی در مورد هر نوع از اشتباهات انجام. پارچه رنگ شده را از یک متفاوت است تا حد زیادی به دیگری اگر چه آنها توسط رنگ همان رنگ. سایه نیز متفاوت از لایه به لایه. با این وجود, مراقبت های اضافی باید در شماره گرفته شده. شماره برای اجتناب از تغییرات سایه ای از پارچه استفاده می شود. سپس, قطعات جدا شده و یک بسته نرم افزاری برای ارسال به نوسان بخش ساخته شده.

موارد استفاده از الیاف جوت

به عنوان یک نوع فیبر سلولزی طبیعی, فیبر جوت متفاوت از دیگر الیاف نساجی است در حالی که آن را ترک شبیه به گیاه کتان. الیاف جوت که طول است 0.2 به 30 اینچ, می آید از کارخانه جوت. الیاف جوت سخت است. برای که, به آن نیاز دارد به، قبل از اینکه برای ساخت نخ مورد استفاده نرم شود. این فرایند از نخ ریسی الیاف جوت نیز متفاوت از دیگران.

الیاف جوت است که تابیده به طور گسترده ای استفاده می شود. جوت یک نوع از مواد سازگار با محیط زیست است که با استقبال مردم است. علاوه بر این, فیبر جوت ارزان تر از دیگر الیاف نساجی است.

موارد استفاده از الیاف جوت: الیاف جوت به عنوان مواد اولیه برای انواع مختلفی از کالا جوت تزئینی استفاده می شود. الیاف جوت است که با کیفیت بالا به پرده و پارچه مبلمان ساخته شده. جوت را می توان با پشم برای نخ خوب و تولید پارچه مخلوط.

موارد زیر از کاربردهای فیبر جوت هستند:
1. کیسه
2. کیسه های
3. نجات و بسته نرم افزاری پارچه
4. بسته بندی
5. بنیاد ملافه، پارچه هوس
6. بوت و کفش لنت
7. خیاط پشت بسته بندی
8. تخت کمپ
9. برزنت
10. کابل (کابل)
11. فیلتر پارچه
12. نخ فیوز
13. کیف دستی و انواع کیسه های سفت
14. پوشش اسب
15. پیش بند از همه نوع سنگین
16. آهن, فولاد, لوله و میله کاغذ بسته بندی
17. لنت های کانال
18. کیسه های ایمیل
19. واشر موتور
20. نمدی سوزن
21. نمدی در سقف و بام
22. طناب
23. پوشش پارچه
24. کاغذ بسته بندی استفاده از تایر
25. پایه و اثاثه یا لوازم داخلی
26. رشته از همه نوع
27. ETC

مخلوط با الیاف پنبه, فیبر جوت به عنوان فن آوری jutex نام. این فرایند باعث می شود که انواع مختلفی از هزینه پارچه البته کمتر, در مقایسه با پارچه های پنبه به طور کامل ساخته شده. جوت سبز خام نیز می توان برای ساخت کاغذ.

جنبش اشغال مرکزی در هنگ کنگ بر خرده فروشی پوشاک

جنبش اشغال مرکزی هنگ کنگ تا به تضعیف وضعیت فروش کسب و کار خرده فروشی در چین هفته طلایی روز ملی. این ترس دور بسیاری از گردشگران. بنابر این, فشار از خرده فروشان بیشتر افزایش می یابد.

منطقه مرکزی هنگ کنگ شده است به هرج و مرج پرتاب با بسیاری از تظاهرکنندگان در آنجا جمع. این تظاهرات در طول تعطیلات روز ملی ساخته شده در بازار از دست می فصل خرید مهم.

"ما می توانیم پیش بینی است که هرج و مرج در خیابان ها حجم فروش ما در ماه اکتبر دست و پای کسی را گرفتن." تیم کاندون, رهبر تیم آسیا سنگاپور ING گروه در گزارش اعلام کرد.

یک سخنگوی از جورجیو آرمانی گفت که مغازه های منحصر به فرد خود را در منطقه مرکزی و اقیانوس آرام محل برای کسب و کار به طور معمول در اکتبر 6 باز. اما, آنها که انحراف از ترافیک های عمومی ممکن است ترافیک وجود دارد را تحت تاثیر قرار اطلاع داده شد. پوشاک خرده فروشی در هنگ کنگ تا حد زیادی توسط جنبش را تحت تاثیر قرار.

سخنگوی لین کرافورد جویس گروه گفت که آنها بهترین را به "تجربه مشتری گارانتی و خدمات با کیفیت در این دوره" آنها در تلاش بودند. اما, آنها تا به حال به بستن فروشگاه برای حفاظت از مشتریان و کارکنان.

طراح مد Erbert چونگ گفت که او منتظر بود تا ببینید که آیا ممکن بود برای نگه بهار & تابستان نمایش مد به عنوان برنامه ریزی شده. این نمایش در اصل برنامه ریزی شده بود برای برگزاری در مات 32 یک رستوران در منطقه مرکزی در اکتبر 15.

آژانس های مسافرتی ثابت کرد که گردشگران از سرزمین اصلی چین به کاهش بود 30%. این مطلوب نیست. هفته طلایی قرار است به شلوغ ترین دوره در ماه اکتبر. با این وجود, جنبش باعث می شود یک ظرف غذا. حجم فروش صنعت پوشاک slackened شد.

کسب و کار خرده فروشی از HK متکی تا حد زیادی بر گردشگران از سرزمین اصلی چین. با توجه به کردیت سوئیس, گردشگران به تقریبا یک سوم از میزان خرده فروشی HK در کمک 2013.

فرآیند ریسندگی الیاف جوت

به عنوان یک نوع از الیاف طبیعی, فیبر جوت سخت تر از دیگر الیاف نساجی است. این فرایند از نخ ریسی الیاف جوت متفاوت از سایر نخ ریسی است.

الیاف جوت یک نوع از الیاف طبیعی است که سازگار با محیط زیست است. برای تقاضا در سراسر جهان در کشور های مختلف, محصول جوت توسط یک خط توالی تولید. این فرایند از نخ ریسی الیاف جوت کاملا متفاوت از پنبه است. موارد زیر می روند ریسندگی الیاف جوت.

انتخاب جوت برای دسته ای:
1.(با توجه به درجه جوت)چیدمان تا
2.نرم یا لیز کننده
3.(کاربرد امولسیون در جوت)بچینگ
4.(ستون بندی این جوت برای زمان خاص)کارت شکن
5.(اینتر کارت بین این دو استفاده می شود)پس دان کارت
6.(این ممکن است با یا دایره کامل)اول قاب نقشه کشی
7.قاب نقشه کشی دوم
8.سوم و یا پس دان طراحی قاب
9.غربت
10.(برای نخ خوب)ریسندگی قاب
11.(پیش نویس صحن و یا پیش نویس لغزش)سیم پیچ
12.(رول پیچ در پیچ & پلیس های پیچ در پیچ)بشاش
13.(برای نخ تار پارچه)بافندگی
14.(وارد کردن پیچ و تاب & نخ پود)میرایی
15.Calendaring
16.برش
17.تاشو
18.دوخت
19.بردار
20.صادرات

برخی از گام های بیشتری را می توان برای جلسه مورد نیاز خریداران اضافه شده, که می تواند تعداد دفعات مشاهده شده از نخ تغییر. این فرایند در انواع محصولات متفاوت است, مانند CBC, بلند و گونی.

روند Mercerizing بافتنی پارچه

Mercerizing یک فرآیند اضافی که می تواند خواص فیزیکی و شیمیایی از بهبود است پارچه کشباف. برای رنگرزی پارچه های کشباف, mercerizing است قبل از رنگرزی. پارچه Mercerized مناسب تر از پارچه های unmercerized است. Mercerizing بستگی به نیاز خریداران ', است که برای پارچه های پنبه معمول نیست. این کار برای پارچه پیچیده انجام می شود. دستگاه از نوع عمودی که متشکل از محفظه شستشو عمودی است.

انواع فرآیند mercerizing: سه مرحله از محصولات را می mercerizing اتخاذ
>mercerization خاکستری (پارچه قنتد قبل از رنگرزی)
>mercerization پارچه (نخ پارچه رنگ شده)
>یقه & mercerization دکمه سر دست.

فراوانی mercerization: روند Mercerizing را می توان به mercerization تک و mercerization دو طبقه بندی.

روند mercerizing پارچه کشباف:
1)پارچه در دستگاه mercerizing وارد
2)اشباع در محفظه واکنش
3)آب داغ
4)خنثی سازی
5)آب داغ
6)خروج